Novoroční koncert 2018

K dur společně s triem MUSICA ORGANUM uspořádal 7. ledna 2018 Novoroční koncert v kuřimském kostele Sv. Maří Magdalény.

K dur - Novoroční koncert 2018

K dur na facebooku

Autor Niki   
Středa, 18 Listopad 2015 10:49

Stalo se již téměř tradicí, že K dur vystupuje na podzimních Svátcích vína pořádaných městem Kuřim. Ani letos jsme tento bohulibý zvyk neporušili a přišli zazpívat v sobotu 14.11.2015 hned časně z rána (to je pro nás 10 hodin), kdy vinaři teprve vytahovali špunty z lahví a přicházeli první návštěvníci. Ovšem hlouček našich příznivců byl připraven pod pódiem hned s první písničkou a během těch následujících se prostor zaplnil i dalšími návštěvníky.
Počasí nám přálo, nebe bylo bez mráčku a slunce do nás na valníku pražilo skoro jako na horách, takže jsme během vystoupení postupně odhazovali svrchníky. A po naší poslední písničce jsme se mohli konečně s koštovačkou v ruce vmísit do davu a začít ochutnávat letošní i dřívější zkapalněné úrody vína.
Je potřeba zmínit, že v předvečer našeho vystoupení proběhla důkladná fyzická i mentální příprava na pěvecký výkon a to během společného sborového hodování nad svatomartinskou husou v restauraci La Bocca a později v klubu Escape. Všichni zúčastnění tvrdě makali na tom, aby byli druhý den v nejlepší psychické kondici.
Těšíme se zase za rok.