Novoroční koncert 2018

K dur společně s triem MUSICA ORGANUM uspořádal 7. ledna 2018 Novoroční koncert v kuřimském kostele Sv. Maří Magdalény.

K dur - Novoroční koncert 2018

Kdo tu je?

Právě připojeni - hostů: 25 

K dur na facebooku

Vítej na stránkách pěveckého sboru K dur
Česká mše vánoční

24.12.2008  22.30  - půlnoční mše

25.12.2008   8.00 - ranní mše

V kuřimském kostele zazněla Česká mše vánoční v podání farního sboru posíleného tím naším. Ve slavnostní atmosféře jsme si zazpívali s chutí a radostí. Vstávat na Boží hod na osmou hodinu bylo sice pro některé z nás hodně nezvyklé a namáhavé, ale podařilo se.

Velké uznání si zaslouží naše sopránky, jejichž sólo bylo vpravdě andělské. A to i v tak časnou ranní hodinu.

 
Co můžu dělat?

Po přihlášení můžu měnit vlastní údaje v záložce VAŠE ÚDAJE,

vypsat údaje o ostatních členech - SEZNAM ČLENŮ

přidat nový článek na hlavní stránku, do rubriky Akce uskutečněné, nebo plánované případně jinam - záložka PŘIDAT ČLÁNEK. Článek se objeví až po autorizaci adminem.

Přidávat obrázky (fotky) v záložce FOTOGALERIE - vyber kategorii, objeví se možnost vložení. Doporučená velikost je 800x600 px,

stahovat nebo přidávat soubory - záložka DOKUMENTY,

přispět do debaty, nebo reagovat na příspěvek v záložce FORUM,

vyplnit ANKETU pro registrované a podívat se na vysledek. Hlasování je přístupné pro každého člena jen jednou.

 
Vánoční koncert 2008
Autor Petr   

Čtvrtek 18. prosince 2008 v 17 hod.

Také letos se před Vánocemi  sešly rodiny žáků ZUŠ, aby si zamuzicírovaly, jak je o těchto svátcích dávným zvykem. Do komorního sálu ZUŠ přivedli své rodinné příslušníky i někteří členové našeho sboru. Kromě obvyklých hudebních nástrojů - klavír, flétna, kytara, housle, hlas se objevilo i netradiční dílo - filmová pohádka. Všichni si vysloužili spravedlivý potlesk. Už za tu odvahu vystoupit na pódium.

Tradičně celý večer korunovalo společné vystoupení dětského a dospěláckého sboru.  Po Rorando coeli a The First Noel (s českým textem Lucie Procházkové) si všichni i s diváky zazpívali pár známých koled.

Hnidopich by určitě nějakou tu chybičku našel, ale účinkující i diváci se dobře bavili, a to byl hlavní účel. Tak zase za rok!

 
Slovo webučně
Autor Petr   

Do webmastera mám ještě daleko, proto ten titul. Prosím všechny návštěvníky o shovívavost. Jsou to moje první splácané stránky - ještě před čtrnácti dny jsem skoro netušil, jak se taková věc dělá. Velmi mi pomohla celá komunita kolem redakčního systému Joomla.

Obsah je udělán s cílem ukázat, co kam patří a jak by to asi mělo vypadat. Věřím, že členové našeho sboru se této kostry zhostí s pílí jim vlastní a navlečou na ni slušivé kousky módních doplňků.

Zkrátka a dobře, napište buď celý nový článek k některému z témat, nebo poznačte, co je třeba kam doplnit.

Na vaše připomínky se těší nastávající webtovaryš

 
Den otevřených dveří

23.10.2008 Něco pro seniory

Byli jsme pozváni, abychom svými hlasy podpořilii den otevřených dveří v Domě sociálních služeb v Kuřimi.

Byla nás na hosty mírná převaha, akustika nic moc, ale také prospěšná zkušenost.

 
Hurá prázdniny 2008

25. 6. 2008 ZUŠ Kuřim

Vystoupení žáků všech oborů ZUŠ v Kuřimi v pod volnou oblohou a žhnoucím sluncem vyvrcholilo vystoupením našeho "mladého souboru". Po 5 schůzkách jsme podali slušný výkon. Hlavně u samostatných skladeb. Ta společná se školním orchestrem připomínala snahu překřičet uragán a dovolat se tak pomoci. Ale úspěch to nepochybně mělo. Nakonec měli jsme v obecenstvu nejvíc příbuzných Laughing.

 
Okamžik zrodu

Na pozvání pančelky dětského sboru ZUŠ v Kuřimi přišli někteří tatínkové a některé maminky podpořit své děti při zpěvu koled na vánoční besídce. To ještě nikdo netušil, že se formuje základ nového kuřimského smíšeného pěveckého sboru. Velmi špatná kvalita  historické fotografie - tak jsme s dětmi v prosinci 2007 zpívali Fanfrnoch.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL